Co znajdziesz w dziale o Allegro?

Jeżeli nie wiesz, czym jest, lub masz jeszcze wątpliwości odnośnie Allegro, to znalazłeś lub znalazłaś się we właściwym miejscu. Przed Tobą praktyczny kurs dla początkujących, który przeprowadzi Cię od podstawowych informacji na temat Allegro do sprawnego posługiwania się tym serwisem.

Dowiesz się jak działa Allegro, poznasz rodzaje kont oraz sposoby ich aktywacji by móc w pełni korzystać z szerokiej gamy możliwości, jakie daje ten serwis aukcyjny. Poznasz cały proces kupowania oraz sprzedawania na Allegro, zarówno w od strony technicznej jak i praktycznej. Kolejne artykuły zostały ułożone dokładnie w taki sposób byś mógł lub mogła od ogólnych informacji przejść do bardziej złożonych zagadnień.


Wpisany przez Kuba środa, 16 września 2009 00:00

Ocena użytkowników: / 5
SłabyŚwietny 

Czym naprawdę jest Allegro?

Allegro jest serwisem aukcyjnym, który można porównać do zwykłego targu. Znajduje się tam ogromna liczba przedmiotów. Jest ich tak wiele, że możliwości kupna i sprzedaży mogą być niemal nieograniczone. Należą one do różnych kategorii, których nie sposób wymienić w tym artykule. Można tam kupić lub sprzedać niemal wszystko.

 

Wpisany przez Kuba poniedziałek, 21 września 2009 00:00

Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 

7 najważniejszych powodów, dlaczego warto robić zakupy na Allegro.

Zakupy na Allegro mogą być ciekawą alternatywą dla tych robionych w tradycyjnych sklepach. W tym artykule opisuję 7 głównych i zarazem najważniejszych powodów, dlaczego warto korzystać z Allegro, patrząc z punktu widzenia klienta.

 

Wpisany przez Kuba poniedziałek, 28 września 2009 00:00

Ocena użytkowników: / 4
SłabyŚwietny 

Jakie możliwości daje Allegro dla sprzedawców?

Allegro daje sprzedawcy możliwość dotarcia do konkretnej grupy ludzi, którzy są zainteresowani konkretnie takim produktem, jaki oferuje.

 

Wpisany przez Kuba wtorek, 29 września 2009 00:00

Ocena użytkowników: / 4
SłabyŚwietny 

Jakie konta można założyć na Allegro?

Konta na Allegro spełniają określone zadania. Najważniejsze z nich dotyczy bezpieczeństwa przeprowadzanych transakcji. Podczas zakładania konta, pracownicy Allegro sprawdzają dane osobowe użytkownika i dzięki temu wiedzą, że jest on tym, za kogo się podaje. Na Allegro dostępne są dwa rodzaje kont. Każde z nich odpowiada innym rodzajom aktywności na Allegro.

 

Wpisany przez Kuba czwartek, 01 października 2009 00:00

Ocena użytkowników: / 30
SłabyŚwietny 

Jak założyć konto na Allegro - "Zwykłe" lub "Junior".

Jeżeli nie posiadasz działalności gospodarczej (firmy) i chcesz założyć konto na Allegro, to poniżej znajdziesz praktyczny poradnik jak to zrobić. Przedstawiam w nim, w jaki sposób można założyć konto „Zwykłe” lub „Junior”.

 

Strona 1 z 3

«pierwszapoprzednia123następnaostatnia»
© 2009
www.stronamini.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone.
statystyka