Ocena użytkowników: / 148
SłabyŚwietny 

Jak założyć konto pocztowe na Wirtualnej Polsce?

Poniżej znajdziesz praktyczny poradnik, jak założyć kotno pocztowe w jednym z najpopularniejszych serwisów w Polsce.


Poczta w Wirtualnej Polsce, jest najczęściej używaną pocztą w naszym kraju. Z tą popularnością wiąże się jednak pewna niedogodność, a mianowicie zdarza się czasami, że bardzo duża liczba ludzi w jednym czasie chce sprawdzić swoją pocztę. Powoduje to znaczne obciążenie serwera pocztowego, przez co logowanie może zająć trochę więcej czasu.

Nie zmienia to faktu, że poczta jest bardzo prosta w obsłudze i z łatwością może z niej korzystać nawet początkujący użytkownik komputera.

Zakładanie poczty na WP krok po korku.

zakładanie konta pocztowego na wirtualnej polsce

Wejdź na www.wp.pl i kliknij przycisk zaznaczony na rysunku.


konto pocztowe na wirtualnej polsce

Kliknij przycisk załóż konto.


skrzynak email na wirtualnej polsce

Tu możesz przeczytać o parametrach Twojego nowego konta. Wciśnij przycisk załóż konto.


Wypełnij formularz.jak zalozyc konto pocztowe na wp

Wypełnij formularz ciąg dalszy.


skrzynka email na wp

Jeżeli wypełniłeś lub wypełniłaś wszystko poprawnie, to zobaczysz takie okienko, oczywiście będzie tam widoczny twój adres email. Kliknięcie w przycisk wejdź do swojej poczty na WWW sprawi, że przeniesiesz się do swojej nowo założonej skrzynki pocztowej.


poczta na wp.pl

Krótka instrukcja obsługi Twojej nowej poczty, na rysunku.

Jeżeli chodzi o zakładanie poczty, na www.wp.pl, to już w zasadzie wszystko. Teraz możesz logować się na pocztę, wpisując w przeglądarkę adres: poczta.wp.pl. Następnie wpisujesz swój login (jest to Twoja nazwa, lewa strona adresu czyli to, co znajduje się przed znakiem @ w omawianym przykładzie będzie to jakub.galant2), oraz hasło, które podałeś lu podałaś podczas rejestracji.

Dodaj komentarz

Podany adres email będzie wykorzystany tylko i wyłącznie by poinformować Cię o dodaniu nowego komentarza w temacie, którym zabrałeś bądź zabrałaś głos. Nie będzie on widoczny na stronie oraz nigdy nie otrzymasz innych wiadomości niż powiadomienie.


Kod antysapmowy
Odśwież

© 2009
www.stronamini.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone.
statystyka