Ocena użytkowników: / 43
SłabyŚwietny 

Jak założyć konto pocztowe w Google?

Poniżej zamieszczam poradnik krok po kroku, który wyjaśnia w jaki sposób założyć konto pocztowe Google o nazwie Gmail.

Klika słów na temat Gmail.


Alternatywą dla opisywanej w poprzednim artykule "Jak założyć konto pocztowe na Wirtualnej Polsce?", jest rewelacyjne konto email, które udostępnia firma Google, o nazwie Gmail. Aktualnie wielkość Twojej poczty wynosić będzie ponad 7 Gb i wielkość ta systematycznie rośnie.

To, co wyróżnia konto pocztowe Gmail od konkurencyjnych skrzynek pocztowych, to wyszukiwarka, która pozwala w łatwy i szybki sposób odnaleźć listy. Możesz używać różnych kryteriów wyszukiwania, podając np. adres email nadawcy lub imię i nazwisko.

Inną ciekawa opcją jest możliwość rozmowy na czacie z innymi użytkownikami Gmail, którzy aktualnie przeglądają swoją skrzynkę pocztową. Rozmowa odbywa się podobnie, jak przez zwykły komunikator taki jak Gadu Gadu.

By założyć konto Gmail, musisz już posiadać jakiś inny adres email np. założony na Wirtualnej Polsce. Osobiście używam konta Gmail i mogę je polecić wszystkim, którzy chcą mieć za darmo profesjonalną skrzynkę pocztową.

 

Zakładanie poczty Gmail - poradnik krok po kroku.


zakladanie konta gmail

Wejdź na stronę www.google.pl i wciśnij przycisk zaloguj.

 
Wciśnij przycisk, stwórz teraz nowe konto. Zostaniesz przeniesiony lub przeniesiona do formularza, który następnie trzeba wypełnić.
poczta w google, jak zalozyc poczte gmail

Następnie wejdź na swoją pocztę i kliknąć w link, który znajduje się w emailu weryfikacyjnym.

zakladanie poczty w google

Po kliknięciu w link zostaniesz przeniesiony lub przeniosiona do takiej strony. Żeby zalogować się na konto, wpisz w przeglądarkę adres www.gmail.com i wypełnij formularz wpisując swój adres email jako login (ten, który podałeś bądź podałaś w czasie rejestracji), oraz hasło podane w procesie rejestracji. Logując się na konto, wypełnij formularz i wybierzesz swój nowy adres email w gmailu.

Dodaj komentarz

Podany adres email będzie wykorzystany tylko i wyłącznie by poinformować Cię o dodaniu nowego komentarza w temacie, którym zabrałeś bądź zabrałaś głos. Nie będzie on widoczny na stronie oraz nigdy nie otrzymasz innych wiadomości niż powiadomienie.


Kod antysapmowy
Odśwież

© 2009
www.stronamini.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone.
statystyka