Wpisany przez Kuba piątek, 13 listopada 2009 00:00

Ocena użytkowników: / 89
SłabyŚwietny 

Skuteczny opis na Allegro – czyli jak zwiększyć sprzedaż?

Wystawiając i sprzedając produkty na Allegro musimy wyróżnić się na tle konkurencji, która w wielu przypadkach jest ogromna. Konkurencja z firmami lub osobami, które są w stanie wprowadzić niższe ceny, może wydawać się walką z wiatrakami. Na szczęście są też inne sposoby na zwiększenie atrakcyjności naszej oferty oprócz ceny. Przeczytasz o nich w tym artykule.

 

Wpisany przez Kuba środa, 11 listopada 2009 00:00

Ocena użytkowników: / 8
SłabyŚwietny 

Jak dostosować wygląd Outlook Express 6, by ułatwić sobie obsługę programu?

Jeżeli lubisz pogrzebać w programie, by dostosować go do własnej wygody, to znajdziesz tutaj kilka informacji, jak możesz zarządzać wyglądem Outlook Express 6.

 

Wpisany przez Kuba piątek, 06 listopada 2009 00:00

Ocena użytkowników: / 14
SłabyŚwietny 

Dzielenie Internetu

Z tego artykułu dowiesz się, w jaki sposób udostępnić połączenie internetowe w sieci domowej. Dla przykładu założymy, że posiadasz dwa komputery, wyposażone w karty sieciowe.

 

Wpisany przez Kuba czwartek, 05 listopada 2009 00:00

Ocena użytkowników: / 22
SłabyŚwietny 

Jak skutecznie sprzedawać na Allegro?

W tym artykule, przedstawię jak możesz skutecznie sprzedawać na Allegro. Zajmę się zarówno technicznym aspektem sprzedaży, czyli jak wystawić produkt na aukcji, oraz odpowiem na pytania, jak dobrać odpowiednią cenę i opisać przedmiot.

 

Wpisany przez Kuba środa, 04 listopada 2009 09:06

Ocena użytkowników: / 41
SłabyŚwietny 

Instalacja Neostrady bez programu

Aplikacje dostarczane przez TP wraz z Neostradą, nie są najlepszym rozwiązaniem, które można wykorzystać do łączenia się z Internetem. Posiadają w zasadzie więcej wad niż zalet. W tym artykule opisuję, jak można się pozbyć programu dostępowego Neostrady, a zamiast niego wykorzystać połączenie internetowe tworzone za pomocą kreatora w Windows XP.

 

Wpisany przez Kuba środa, 04 listopada 2009 00:00

Ocena użytkowników: / 43
SłabyŚwietny 

Jak założyć konto pocztowe w Google?

Poniżej zamieszczam poradnik krok po kroku, który wyjaśnia w jaki sposób założyć konto pocztowe Google o nazwie Gmail.

 

Wpisany przez Kuba poniedziałek, 02 listopada 2009 00:00

Generic Host Problem for Win32 Services

Opis problemu : Generic Host Problem for Win32 Services

Jeżeli po pewnym czasie od połączenia się z Internetem (czas nie jest dokładnie określony, może się to dziać po chwili lub nawet po kilku godzinach) na ekranie Twojego monitora wyskakuje okienko Generic Host Problem for Win32 Services tak jak na poniższym rysunku i po zamknięciu go, nie możesz ponownie nawiązać połączenia z Internetem, pomimo iż Twój program antywirusowy nie wykrywa żadnego zagrożenia, to oznacza, że do Twojego systemu przeniknął robak, który wykorzystuje lukę w zabezpieczeniach Windowsa XP.

 

Wpisany przez Kuba niedziela, 01 listopada 2009 00:00

Ocena użytkowników: / 5
SłabyŚwietny 

Jak skonfigurować program Outlook Express 6?

Kolejna porcja informacji na temat Outlooka, z której dowiesz się w jaki sposób pozostawić kopie wiadomości na serwerze pocztowym, oraz jak ustawiać automatyczne odbieranie wiadomości, dzięki czemu program sam odbierze pocztę i poinformuje Cię o tym.

 

Wpisany przez Kuba czwartek, 29 października 2009 13:01

Ocena użytkowników: / 30
SłabyŚwietny 

Outlook Express - jak założyć konto pocztowe?

Z poprzedniego artykułu wiesz już, czym jest Outlook Express 6 i orientujesz się jakie funkcje może spełniać. Teraz przejdziemy do zakładania nowego konta w Outlook Express 6. Można go skonfigurować dla większości kont pocztowych i nie ma przy tym znaczenia czy posiadasz konto pocztowe w Wirtualnej Polsce, Onecie czy Google, czy gdzieś indziej. Różnice w konfiguracji poszczególnych kont znajdziesz w tym artykule.

 

Wpisany przez Kuba czwartek, 29 października 2009 00:00

Ocena użytkowników: / 5
SłabyŚwietny 

Jak działają oszuści na Allegro?

Pomimo iż Allegro dokonuje wszelkich starań, by zakupy dokonywane za pośrednictwem serwisu, były jak najbardziej bezpieczne, to zawsze znajdą się ludzie, którzy będą bazować na niewiedzy i naiwności nowych użytkowników. Poniżej zamieszczam dwa filmy, które opisują jak działają oszuści na Allegro.

 

Strona 1 z 3

«pierwszapoprzednia123następnaostatnia»
© 2009
www.stronamini.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone.
statystyka