Wpisany przez Kuba piątek, 13 listopada 2009 00:00

Ocena użytkowników: / 101
SłabyŚwietny 

Konfiguracja Windows XP - podstawowe ustawienia

W tym artykule znajdziesz informacje, w jaki sposób skonfigurować podstawowe ustawienia obrazu i dźwięku w Windows XP.

 

Wpisany przez Kuba piątek, 06 listopada 2009 00:00

Ocena użytkowników: / 53
SłabyŚwietny 

Rozpoznawanie sprzętu i instalacja sterowników

Nie zawsze instalacja sterowników jest prostą rzeczą. W przypadku, gdy Windows XP instalowany jest na nowym komputerze, który został zakupiony z Windows Vista, to zazwyczaj otrzymujemy tylko sterowniki do Visty. Czasami nie mamy żadnych sterowników. Zawsze można pobrać sterowniki z Interetu. Trzeba tylko wiedzieć... jakie. Odpowiedź na to pytanie znajdziesz w tym artykule.

 

Wpisany przez Kuba piątek, 30 października 2009 00:00

Ocena użytkowników: / 69
SłabyŚwietny 

Konfiguracja Windows XP i instalacja sterowników

W tym artykule opisuje kilka podstawowych zagadnień, dzięki którym obsługa i korzystanie z Windows XP staje się zdecydowanie szybsza. Czytając go, dowiesz się jak zainstalować sterowniki oraz jak ustawić kilka drobnych rzeczy, które mogą ułatwić korzystanie z Windows XP. Jedną z nich jest ikonka pokaż pulpit, która przynajmniej dla mnie jest wielkim ułatwieniem. Nie każdy jednak wie, że coś takiego istnieje. Jeżeli nie miałeś okazji jeszcze się z tym zapoznać, to ten artykuł bardzo Ci się przyda.

 

Wpisany przez Kuba piątek, 23 października 2009 00:00

Ocena użytkowników: / 203
SłabyŚwietny 

Instalacja Windows XP

Przed Tobą praktyczny poradnik, który krok po kroku ukazuje oraz opisuje jak bezproblemowo przejść przez instalację Windows XP. Dowiedz się, z jakich 4 głównych etapów składa się cały proces oraz jak się z nimi uporać w możliwe jak najkrótszym czasie.

 

Wpisany przez Kuba piątek, 16 października 2009 00:00

Ocena użytkowników: / 36
SłabyŚwietny 

Zmiana ustawień BIOSU

Twój komputer nie ma zainstalowanego na dysku systemu operacyjnego, a więc w tej chwili jest mało przydatny. Kluczowym problemem jest to, że nie masz możliwości uruchomienia instalatora systemu umieszczonego na płycie. Na szczęście instalacyjny nośnik z systemem MS Windows XP jest przygotowany w taki sposób, że odpowiednio skonfigurowany komputer jest w stanie uruchomić się z niego i rozpocząć instalowanie systemu.

 

Wpisany przez Kuba piątek, 09 października 2009 00:00

Ocena użytkowników: / 15
SłabyŚwietny 

Instalacja XP - przejście z Visty na XP

Jeżeli posiadasz laptopa lub komputer stacjonarny z Windows Vista i chcesz usunąć Vistę i w jej miejsce zainstalować Windows XP, to możesz napotkać na klika problemów zarówno przed jak i po instalacji. Z tego artykułu dowiesz się, na co zwrócić uwagę i jak rozwiązać takie problemy.

 

Wpisany przez Kuba piątek, 02 października 2009 00:00

Ocena użytkowników: / 63
SłabyŚwietny 

Minimalne wymagania sprzętowe Windows XP

Każdy program w tym również Windows XP posiada pewne wymagania sprzętowe, które musi spełniać komputer, na którym chcemy korzystać z danego oprogramowania. Wiele lat temu, gdy Windows XP wchodził na rynek, wiele osób zadawało sobie pytanie…  Czy mój komputer jest na tyle dobry by zainstalować na nim XP?. Teraz pytanie się odwraca. Bywają sytuacje, gdy trzeba zainstalować XP na jakimś starszym sprzęcie. W tym artykule znajdziesz informacje, o minimalnych wymaganiach sprzętowych dla XP oraz dowiesz się jakie dwie części komputera mają największy wpływ na szybkość działania systemu.

 
© 2009
www.stronamini.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone.
statystyka