Ocena użytkowników: / 327
SłabyŚwietny 

Instalacja gadu gadu

Z tego artykułu dowiesz się jak zainstalować najpopularniejszy komunikator internetowy w Polsce oraz jak korzystać z niego bez instalacji, bezpośrednio przez stronę www?Program gadu gadu jest najbardziej popularnym komunikatorem w Polsce. Za jego pomocą, możesz wysyłać wiadomości tekstowe do swoich znajomych. Oprócz wysyłania samego tekstu, można przesyłać również pliki. Jeżeli posiadasz mikrofon i głośniki to możesz prowadzić rozmowy głosowe. Jeżeli oprócz tego masz kamerkę internetową to możesz prowadzić rozmowy wideo.  W celu prowadzenia rozmowy, zarówno Ty jak i Twój znajomy lub znajoma musicie mieć zainstalowany program gg lub korzystać z wersji dostępnej na stronie internetowej, która nie wymaga instalacji. Bez względu na to jaką wersję gg wykorzystujesz, to by cokolwiek zrobić musisz posiadać swój numer.

Instalacja gadu gadu jest bardzo prosta, aby to zrobić musisz najpierw ściągnąć plik, klikając tutaj

instalacja gadu gadu

Po ściągnięciu pliku kliknij w niego dwa razy, by rozpocząć instalację. Gdy to zrobisz zobaczysz takie okienko.


instalacja gg

Następnie program zadaje pytanie, czy chcesz mieć skrót gg na pulpicie oraz czy ma uruchamiać się automatycznie podczas startu Windows.jak zainstalowac gg

Kolejno należy określić miejsce, gdzie program ma zostać zainstalowany. Proponuję zostawić ustawienia domyślne.


instalacja gadu gadu

Program został zainstalowany, teraz należy kliknąć dalej, by przejść do ustawień.


gg instalacja

Tu zostaw ustawienia domyślne.jak instalowac gg

Na tym etapie instalacji, możesz zarejestrować się w systemie i uzyskać Twój unikalny numer gg, w tym celu zaznaczasz opcję Jestem nowym użytkownikiem. Jeżeli posiadasz już swój numer, to wybierasz opcję Mam już swój numer.


instalacja gadu gadu

Na tym etapie podajesz Twój numer oraz hasło, które otrzymałeś w procesie rejestracji i od tego czasu możesz korzystać z programu gg.

Z programu gadu gadu, możesz korzystać bez instalacji programu na dysku twardym, wystarczy, że wejdziesz na stronę tutaj. Jest to internetowa wersja programu gg, z której możesz korzystać za pomocą przeglądarek Internet Explorer, Firefox, Opera lub Safari.

Komentarze  

 
# 2009-11-15 16:59
chce odzyskać nowe gg
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
# 2009-11-24 14:27
NIE MA SENSU ŻYC CHWILAMI ,KTÓRE SĄ JUZ ZA NAMI,
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
# 2009-12-14 15:19
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
# 2010-01-30 14:48
wielkie dzięki za wyjaśnienie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
# 2010-04-02 13:44
Co to za nowe gg wziełam zabezpiecz gg hasłem a tu juz wszystko padło i nie piowiem co teraz szukam już od 2 lat po stronach żeby je azinstalowac ale nic nie wychodzi niech ktos pisze jak wie e mail
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
# 2010-04-25 14:23
:-) :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 

Dodaj komentarz

Podany adres email będzie wykorzystany tylko i wyłącznie by poinformować Cię o dodaniu nowego komentarza w temacie, którym zabrałeś bądź zabrałaś głos. Nie będzie on widoczny na stronie oraz nigdy nie otrzymasz innych wiadomości niż powiadomienie.


Kod antysapmowy
Odśwież

© 2009
www.stronamini.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone.
statystyka