Ocena użytkowników: / 8
SłabyŚwietny 

Jak dostosować wygląd Outlook Express 6, by ułatwić sobie obsługę programu?

Jeżeli lubisz pogrzebać w programie, by dostosować go do własnej wygody, to znajdziesz tutaj kilka informacji, jak możesz zarządzać wyglądem Outlook Express 6.


zmiana wyglądu outlook express 6

Zdjęcie obok ukazuje wszystkie dostępne okna programu Outlook Express, które możesz dostosować do własnej wygody. Możesz wyłączyć niemal wszystkie okna oprócz paska tytułu, paska menu i paska wiadomości. Dostęp do opcji ustawień uzyskujesz klikając (Widok -> Układ) w górnej zakładce programu.


Podgląd wiadomości w Outlook Express 6wylad outlook express

Okienko podglądu wiadomości (oznaczone jako numer 6 na powyższym rysunku) w Outlook Express 6 jest funkcją niedostępną(przynajmniej w niektórych kontach pocztowych) z poziomu strony www i stanowi istotną przewagę na korzyść programu. W programie możesz wskazać daną wiadomość, by wyświetlić jej początkową treść, w oknie podglądu.

Dzięki tej opcji możesz zaoszczędzić dużo czasu, gdyż nie musisz otwierać wszystkich wiadomości w osobnym oknie, tylko zobaczyć ich początek i na tej podstawie zdecydować, czy wiadomość, jest tym, na co czekałeś bądź czekałaś, czy tylko zwykłym spamem.

Wybierając (Widok -> Układ) możesz zdecydować, gdzie okno podglądu ma być wyświetlane. Dostępne opcje, to pod wiadomościami oraz obok wiadomości.

Dostosowywanie paska narzędzi w Outlook Express 6

jak zmienic wyglad outlook express

Możesz również dodać lub usunąć ikony z paska narzędzi. W tym celu kliknij przycisk Dostosuj pasek narzędzi (w oknie z powyższego rysunku), by otworzyć okienko jak obok. Nastaw kursor myszy na interesujący Cię przycisk i przytrzymaj lewy przycisk myszki, po czym przeciągnij ikonę na prawą stronę. W otwartym oknie możesz również dodać lub usunąć opisy pod ikonami oraz zmienić ich wygląd.

Dodaj komentarz

Podany adres email będzie wykorzystany tylko i wyłącznie by poinformować Cię o dodaniu nowego komentarza w temacie, którym zabrałeś bądź zabrałaś głos. Nie będzie on widoczny na stronie oraz nigdy nie otrzymasz innych wiadomości niż powiadomienie.


Kod antysapmowy
Odśwież

© 2009
www.stronamini.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone.
statystyka