Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 

Generic Host Problem for Win32 Services

Opis problemu : Generic Host Problem for Win32 Services

Jeżeli po pewnym czasie od połączenia się z Internetem (czas nie jest dokładnie określony, może się to dziać po chwili lub nawet po kilku godzinach) na ekranie Twojego monitora wyskakuje okienko Generic Host Problem for Win32 Services tak jak na poniższym rysunku i po zamknięciu go, nie możesz ponownie nawiązać połączenia z Internetem, pomimo iż Twój program antywirusowy nie wykrywa żadnego zagrożenia, to oznacza, że do Twojego systemu przeniknął robak, który wykorzystuje lukę w zabezpieczeniach Windowsa XP.


Kolejnym objawem Generic Host Problem for Win32 Services jest błąd oprogramowania Neostrady podczas próby połączenia z Internetem, a konkretnie zgłoszenie o braku niektórych plików potrzebych do startu programu, jak również samoistne wyłączenie się zapory systemu Windows.


Generic Host Problem for Win32 Services

Istnieją dwa sposoby na poradzenie sobie z poroblemem Generic Host Problem for Win32 Services. Najlepiej skorzystać z obu jednocześnie, gdyż daje to większą pewność, iż problem zostanie skutecznie rozwiązany.

W pierwszej kolejności należy ściągnąć poniższe poprawki o Windowsa XP i zaktualizować swój system (poprawki przeznaczone są dla polskiego wydania Windowsa XP)
Poprawka1
Poprawka2


Po ściągnięciu powyższych aktualizacji należy je zainstalować i ponownie uruchomić komputer. Po ponownym uruchomieniu systemu sprawdź czy zapora systemu Windows jest włączona. Żeby to zrobić wejdź do panelu sterowania (Start->Ustawienia->Panel sterowania -> Centrum zabezpieczeń) i jeżeli jest wyłączona, to włącz ją.

Następnie ściągnij program Windows Worm Door Cleaner (WWDC) klikając w poniższy link tutaj i odpal program, aby wszystko było ok, należy kliknąć te ikony, które zaznaczone są na czerwono lub na żółto.

Poprawna konfiguracja programu, która chroni Twój komputer i pozwala pozbyć się problemu Generic Host Problem for Win32 wygląda tak jak na rysunku poniżej:

Generic Host Problem for Win32

Dodaj komentarz

Podany adres email będzie wykorzystany tylko i wyłącznie by poinformować Cię o dodaniu nowego komentarza w temacie, którym zabrałeś bądź zabrałaś głos. Nie będzie on widoczny na stronie oraz nigdy nie otrzymasz innych wiadomości niż powiadomienie.


Kod antysapmowy
Odśwież

© 2009
www.stronamini.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone.
statystyka